Географія Мадагаскару для дітей

Трохи більший за штат Каліфорнія, Мадагаскар - четвертий за величиною острів у світі після Ґренландії, Нової Гвінеї та Борнео. Розташований в західній частині Індійського океану, Мадагаскар знаходиться так далеко від західного узбережжя США, як можна тільки собі уявити. Політ до Антананаріву, столиці Мадагаскару, з Сан-Франциско охоплює 17 700 км або 11 000 миль і займає мінімум як 23 години польоту.

Мадагаскар може бути поділений на 5 географічних регіонів: східне узбережжя, масив Царатанана на півночі, центральне нагір’я, західне узбережжя та південне. Центральне нагір’я простягається по всій довжині острова і висота його варіюється від 800 до 1800 м. Найвища гора знаходиться в районі масиву Царатанана на північному кінці острова.

Мадагаскар часто називають «Великий Червоний острів» через його червоний ґрунт, який, як правило, є малопридатним для сільського господарства.

Мадагаскар також має дивовижні утворення з вапняку на заході та на півночі. Відомі як цінги, ці утворення формуються роками під впливом дощів, які призводять до роз’їдання вапнякової основи.

Супутниковий знімок Мадагаскару, зроблений


< Previous Page | Main Page | Next Page >

Page 2 of 27