Огляд Мадагаскару для дітей

Мадагаскар – це острів, розташований поблизу східного узбережжя південної Африки в Індійському океані. Мадагаскар - четвертий за величиною острів у світі, трохи більший за Францію, але менший за штат Техас.

Мадагаскар на протязі 150 мільйонів років був відділений від Африки. Тому більшість рослин та тварин, що живуть на острові, не існують ніде більше на Землі.

Через свою віддаленість Мадагаскар був заселений тільки 2 тисячі років тому. Малагасійці, як називають людей цього острову, походять від індонезійців, які перетнули Індійський океан. Араби та африканці прибули пізніше і зробили свій важливий внесок в унікальну культуру, що розвинулась на острові.

Після періоду панування піратів на східному узбережжі, Мадагаскар був колонізований французами в кінці 19-ого століття. Мадагаскар завоював незалежність в 1960 році і сьогодні є демократичною державою.

Дика природа Мадагаскару

Близько 75% видів Мадагаскару є ендемічними, що означає, що вони ніде більше не існують в світі. Острів є домівкою для чудернацьких тварин, таких як лемури( з групи приматів), тенреки (схожі на їжаків), яскраво забарвлені хамелеони, пумо-подібна фосса і багато інших створінь. На жаль, через руйнування їх природного середовища і полювання, багато унікальних тварин Мадагаскару сьогодні перебувають під загрозою зникнення.

Супутниковий знімок Африки, зроблений НАСА. Мадагаскар окреслений червоним контуром


< Previous Page | Main Page | Next Page >

Page 1 of 27